Bardzo Prosty Katalog

Dodaj stronę za darmo do darmowego katalogu linków bezpośrednich

Jesteś tutaj:  Bardzo Prosty Katalog « Najładniej « Strona 8
Najładniej
Od kilku lat zajmujemy się rzemiosłem artystycznym i obrabianiem metali. Wytwarzamy różnego rodzaju miniaturki i upominki. Jesteśmy firmą, która ma zarówno produkcję seryjną, jak także wykonuje artykuły na specjalne zlecenie. Większość sprzedawanych produktów wytwarzamy ręcznie, aczkolwiek w nowoczesnym świecie z trudem obejść się bez nowoczesnych technik. Do naszej pracy wykorzystujemy specjalny druk 3D czy też obróbkę laserową. Głównie produkcja opiera się na takich surowcach jak brąz i srebro oraz dodatkach jak bursztyn, kamienie szlachetne, drewno. Warto wejść na naszą witrynę i przeglądnąć naszą bardzo interesującą propozycję.
Agencja Hostess i modelek Giulietta jest agencją, która powstała z myślą o naszych klientach. Głównym celem, który obejmujemy jest wzrost zysków z produktów i usług naszych klientów. Nasza oferta jest skierowana głównie do przedsiebiorstw, agencji reklamowych, czy regionalnych przedstawicieli handlowych. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych hostess, modelek, merchandiserów i działamy na terenie całej Polski. Nie korzystamy także z usług podwykonawców, dzięki czemu możemy postawić na nasz profesjonalizm i zagwarantować dobrą obsługę oraz wykonanie. Oferta naszej agencji składa się z wynajmu personelu, obsługi akcji promocyjnych i konkursów oraz obsługi bankietów, eventów, konferencji czy targów. Nasze modelki, hostessy i merchandiserzy z uśmiechem będą promować Państwa firmy. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kaskada to fenomenalny krój i szyk. Firma zajmuje się produkcją odzieży. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu posiada różnorodną ofertę strojów dla pań. Współczesny styl i elegancja to cechy promujące przedsiębiorstwo na rynku. Firma szyje także ubrania większych rozmiarów. Prowadzi także sprzedaż hurtową. Kaskada to połączenie najwyższej dbałości o jakość i radość klientek.
Pragniemy przedstawić bogatą ofertę konfekcji męskiej. Garnitury szyte są tylko przez nasze zakłady. Ciągle inwestujemy w nowoczesne zaplecze maszyn i doborową kadrę dzięki temu możemy świadczyć usługi na właściwym poziomie. Dla Panów, którzy uznają subtelny gust i wyjątkowy design, oferujemy szycie na miarę. Garnitury męskie firmy Garnitex - gwarantują Panom znakomitą postawę, sprawdzą się jako idealny strój na wyjątkowe okazje. Zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą garniturów oraz pełnego produktu.
Restauracja Grube Ryby to doskonałe miejsce na imprezy okolicznościowe Kraków jest na obszarze, gdzie brakuje tego rodzaju usług. Nasza restauracja zajmuje się urządzaniem takich przyjęć okolicznościowych jak: komunie, wesela, chrzciny, imprezy firmowe. Zapraszamy narzeczonych do skorzystania z naszej oferty. Sale weselne w Krakowie i okolicach pozostawiają sporo do życzenia. Pragniemy aby ten dzień był szczególny. Nasza restauracja Grube Ryby jest ulokowana wewnątrz Pałacu Radziwiłłów.
Somos una empresa que llevamos en el mundo de la construcción mas de 10 años, donde hemos realizados todo tipo de proyectos, desde los mas comunes como la edificación de naves y viviendas, hasta estructuras especiales, cementaciones y encofrados con formas impensables. Nuestro principal negocio es la realización de estructuras metálicas desde el las primeras medidas, realización del proyecto hasta la finalización del mismo.
Kupiłeś mieszkanie i chcesz je urządzić nowocześnie? Projektant wnętrz pomoże Ci w zrobieniu projektu aranżacji mieszkania. Wykonany przez architekta projekt zawierał będzie wybraną kolorystykę, oraz także ulubiony styl. Mieszkanie to kluczowe miejsce w którym spędzamy dużo czasu i każdy z domowników musi czuć się w nim dobrze i wygodnie. Aranżacja wnętrz przeważnie robiona jest w 3D, dzięki temu oglądając ją widzimy jaki efekt końcowy osiągniemy. Wnętrze musi być praktyczne oraz umożliwiające na spokojny odpoczynek, a za razem powinno być praktyczne. Dzięki wsparciu architekta posiadamy okazje stworzenia nie tylko tego typu mieszkania jakie chcemy, jednak też mieszkania z klimatem i charakterem. Ważnym elementem wystroju każdego mieszkania jest oświetlenie, jakie powinno być tak dopasowane, by tworzyło wspaniały nastrój. Najlepiej jest instalować oświetlenie punktowe, z którego mamy możliwość korzystać w chwili kiedy jest potrzebne. Wielkim zainteresowaniem cieszy się oświetlenie ledowe, które pozwala też na wielką oszczędność energii.
Blaty granitowe Wrocław - produkcja i montaż kamiennych blatów kuchennych, łazienkowych, okładzin ściennych, elewacji, parapetów i schodów. Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku brytyjskim i z wieloma pozytywnymi rekomendacjami. Realizujemy projekty klientów indywidualnych jak i dużych firm budowlanych, producentów mebli kuchennych, dekoratorów i pracowni architektonicznych. Wszystkie zamówienia realizują doświadczeni fachowcy, od powstania projektu po finalny montaż samego blatu. Przy każdym etapie powstawania projektu służymy naszym doświadczeniem i pomocą.
Ślub to przełomowy krok w historii każdego małżonka. Uroczystość ślubna jest czasem na podjęcie niezwykle przyszłościowych wyborów. Ale przecież jest też czasem bardzo miłym. Czasem, jaki chciałoby się zarezerwować w pamięci na wiele lat. Nie dziwi, więc, że na każdym przyjęciu ślubnym swoje miejsce ma również fotograf ślubny. Bo w końcu fotografia ślubna jest najdoskonalszą pamiątką po tego typu pięknym wydarzeniu. Na portalu fotografia.slubna.info odkryjesz ofertę fotografów, zapewniających plenery nad morzem w miasteczkach Trójmiasta takich jak np. Gdynia.
Czym jest piękno? Każdy człowiek definiuje je inaczej. Pokaże jak można je znaleźć w życiu codziennym, pokaże jak sprawić by piękno, które nas otacza stało się permanentnym elementem naszej egzystencji.
Ogółem linków: 388